Cína - Jelínek František (Praha 1882- 1961 Praha)
Krajina se stavením, signováno vpravo dole F. Cína Jelínek, olej/plátno, 37 x 52,5 cm, lehce poškozená malba a rám (Šm)
03.12.2016 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 8.000,-
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |